Vánoční posezení-besídky

Motýlek > Aktuálně > Archiv 2021 > Vánoční posezení-besídky

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci covidové nebudeme pořádat tradiční vánoční akce s osobní účastí rodičů v mateřské škole a to především z důvodu, kdy bychom při společných akcích museli kontrolovat a nepřímo tak rozdělovat na očkované a neočkované. Dlouho jsme se zamýšleli, jakým způsobem uskutečníme v této náročné době vánoční akce, především dříve známé besídky, či vánoční posezení.

Je nám moc líto, že nemůžeme tyto sváteční chvíle společně prožívat tak jako tomu bylo léta předtím. Abyste ale o tyto sváteční chvíle nepřišli, rozhodli jsme se, že opět vytvoříme videa na třídách, abyste měli možnost shlédnout krásnou vánoční atmosféru na našich třídách a k tomu připravujeme s dětmi vánoční program, který bude právě pro vás k dispozici na videích každé třídy. Protože to ale obnáší spoustu práce nejen s přípravou toho, co se učíme a co si pro vás děti nacvičí, ale čas nám zabere  i dát videa dohromady - seskládat, sestříhat atd. Proto, vás prosíme, o strpení....určitě vložíme včas tak, abyste měli možnost vychutnat si vánoční čas i s programem dětí v naší školce.

A co chystáme navrch jako novinku? "Vánoční jarmark", který bude probíhat uvnitř MŠ v šatnách dětí a to dne 14.12 a 15.12.2021.            O organizaci této akce se více dozvíte přímo v MŠ.

Těšíme se na vaši účast a to nejen my, ale hlavně vaše děti a přejeme vám krásný adventní čas!

Za MŠ ředitelka s celým kolektivem